Zagęszczanie włosów ultradźwiękami premium (zimna fuzja)

 

Ultradźwięki, to innowacyjna metoda przedłużania i zagęszczania włosów. Metoda ta wykorzystuje zjawisko „zimnej fuzji”, a urządzenie korzystające z innowacyjnych właściwości ultradźwięków zastępuje rolę zgrzewarki, jest bezpieczne, nie nagrzewa się i nie niszczy struktury włosów.

W naszej Klinice Piękna w Gdyni, zabieg wykonywany jest w sposób zupełnie bezinwazyjny, za pomocą nowoczesnego aparatu, który emitując fale ultradźwiękowe umożliwiające formowanie trwałych łączeń włosów doczepianych. Sprzęt emitujący ultradźwięki działa punktowo i bardzo precyzyjnie, a dzięki temu łączenia włosów naturalnych i doczepianych są płaskie i mniej wyczuwalne w porównaniu do tych, wykonywanych w ramach innych zabiegów doczepiania włosów.

Gwarantyjemy:

-mocne, ale jednocześnie dyskretne łączenia włosów naturalnych z doczepianymi,

-bezpieczne dla struktury włosa urządzenie spajające pasma,

-możliwość uzyskania pięknego, naturalnego efektu przedłużenia i zagęszczenia włosów,

-możliwość wykorzystania metody nawet na bardzo cienkich i delikatnych włosach.

Po zabiegu Klientka cieszy się włosami przez 2-4 miesięcy, aż do momentu pojawienia się 3 cm odrostu.
W celu zdjęcia pasemek doczepianych, fryzjer używa specjalnego removera, a proces ściągania pasm i odświeżenia fryzury jest czasochłonny.

Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów, jeśli tylko technika zostanie dobrana właściwie, a sama aplikacja przeprowadzona profesjonalnie, pozwala na znaczne zwiększenie atrakcyjności prawie każdej fryzury. W wielu przypadkach przedłużenie włosów nie ograniczy wcale możliwości ich układania, a niektóre z metod można zastosować nawet przy osłabionych włosach i zmęczonej skórze głowy.

Zimna fuzja jest jednym z najbardziej nowatorskich zabiegów. Nie wykorzystuje się tutaj żadnych gumek ani akcesoriów – każde pasemko dosłownie wtapia się – choć w bez wytworzenia wysokiej temperatury, więc to złożony proces – we włosy naturalne. Ta metoda świetnie sprawdza się u pań, które chcą mieć dużą swobodę w układaniu fryzur, ponieważ włosy po zimnej fuzji można potraktować dokładnie tak, jak swoje własne. Łączenie jest tak trwałe, że nie szkodzi mu ani niewłaściwy szampon, ani nawet agresywne rozczesywanie, choć oczywiście lepszy efekt uzyskać można dzięki właściwej pielęgnacji. W Klinice Piękna Wierzchołowska podpowiemy, jak powinnaś dbać o włosy.