Stylizacja rzęs

Stylizacja rzęs

oferujemy zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs kilkoma metodami. Zapewniamy spektakularny efekt w atrakcyjnej cenie. Pracujemy na certyfikowanych produktach marki Secret Lashes i Noble Lahes. W naszym gabinecie dobieramy kształt i grubość rzęs indywidualnie do potrzeb każdej klientki.
Metody wykonywane przez nasze stylistki

1:1
2:1/3:1
Russian Style 4-8 D
Kim Kardashian Style
Hollywood Effect

 

Stylizacja rzęs

1:1 to najpopularniejsza metoda zagęszczania rzęs. Sprawdza się świetnie u pań z co najmniej średnio obfitymi rzęsami. Do jednej Twojej, zostanie dołączona jedna sztuczna rzęsa. Zawsze wybiera się je odpowiednio pod kątem grubości, długości i ukształtowania. Efekt jest zbliżony do naturalnego, włączając w to wypadanie rzęs – nie ma ryzyka, że sztuczne się odkleją, ponieważ nie są przyklejane, ale trwale mocowane do rzęs naturalnych i razem z nimi wypadną, kiedy zakończy się ich cykl życiowy.

Metody 2:1 i 3:1, zwane też niekiedy 2D i 3D, są dość podobne do 1:1. Również wykorzystuje się doczepianie rzęs – odpowiednio po 2 lub po 3 – na jedną naturalną, tak samo wykorzystuje się najczęściej rzęsy wykonane z syntetycznego jedwabiu, ponieważ są lekkie i bardzo atrakcyjnie wyglądają. Obie te metody pozwalają na osiągnięcie bardziej wyrazistego efektu, przez co najlepiej sprawdzają się u kobiet młodszych ze średnio gęstymi rzęsami. Tymi metodami wykonuje się także przedłużanie rzęs dolnych – wystarczy raz na 90 dni i później kilka razy uzupełnić je wraz z wypadaniem co 2-4 tygodnie.

Russian style, czyli metody 4-8D są rozwinięciem wcześniejszych. Ponieważ w tym przypadku do jednej naturalnej rzęsy doczepia się aż do 8 sztucznych, te muszą być bardzo lekkie, żeby nie ograniczyć trwałości takiej aplikacji. Efekt uzyskiwany dzięki tej metodzie nie jest już tak naturalny, jak wcześniejsze, ale za to bardzo spektakularny. Czas nałożenia rzęs Russian style jest dłuższy niż w prostszych metodach, ale jeśli zabieg zostanie wykonany prawidłowo, to będzie można uzupełniać aplikację trochę rzadziej. Aby efekt nie był pretensjonalny, warto wcześniej skonsultować się z kosmetyczką w Klinice Piękna Wierzchołowska – czasem mniejsze pogrubienie pozwala na wyraźniejsze podkręcenie wyglądu.

Kim Kardashian Style to zupełnie inna metoda. Zamiast pełnego wachlarza rzęs przypominających naturalne, aplikuje się tutaj rzęsy w formie pojedynczych, bardzo grubych i dość cienkich włosków wyraźnie od siebie oddzielonych. Ten efekt nie jest naturalny w europejskim typie urody, ale pozwala bardzo efektownie podkreślić oczy. Ze względu na to, że takie rzęsy dokłada się nieco inaczej niż we wcześniej wspomnianych stylach, trwałość metody też jest większa i może wynosić aż do 8 tygodni.

Rzęsty Hollywood Effect wyglądają jak z reklamy najlepszej maskary (takiego efektu zresztą maskarą nie uzyskasz). Używa się tu sztucznych włókienek co najmniej dwukrotnie cieńszych niż cienie rzęsy naturalne, ale aplikuje się ich bardzo dużo. Efekt? Doskonale wyrównany, bardzo gęsty wachlarz rzęs, które można zalotnie podkręcić. Ponieważ każda sztuczna rzęsa ma specyficzną budowę i nie jest najszersza u podstawy, ale na środku, ich masa jest ograniczona i taką aplikację można wykonać nawet na osłabionych rzęsach własnych bez ich przeciążenia.