Przedłużanie włosów

ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW ULTRADŹWIĘKAMI PREMIUM (ZIMNA FUZJA)

Ultradźwięki, to innowacyjna metoda przedłużania i zagęszczania włosów. Metoda ta wykorzystuje zjawisko „zimnej fuzji”, a urządzenie korzystające z innowacyjnych właściwości ultradźwięków zastępuje rolę zgrzewarki, jest bezpieczne, nie nagrzewa się i nie niszczy struktury włosów.

W naszej Klinice Piękna w Gdyni, zabieg wykonywany jest w sposób zupełnie bezinwazyjny, za pomocą nowoczesnego aparatu, który emitując fale ultradźwiękowe umożliwiające formowanie trwałych łączeń włosów doczepianych. Sprzęt emitujący ultradźwięki działa punktowo i bardzo precyzyjnie, a dzięki temu łączenia włosów naturalnych i doczepianych są płaskie i mniej wyczuwalne w porównaniu do tych, wykonywanych w ramach innych zabiegów doczepiania włosów.

Gwarantyjemy:

-mocne, ale jednocześnie dyskretne łączenia włosów naturalnych z doczepianymi,

-bezpieczne dla struktury włosa urządzenie spajające pasma,

-możliwość uzyskania pięknego, naturalnego efektu przedłużenia i zagęszczenia włosów,

-możliwość wykorzystania metody nawet na bardzo cienkich i delikatnych włosach.

Po zabiegu Klientka cieszy się włosami przez 2-4 miesięcy, aż do momentu pojawienia się 3 cm odrostu.
W celu zdjęcia pasemek doczepianych, fryzjer używa specjalnego removera, a proces ściągania pasm i odświeżenia fryzury jest czasochłonny.

 

LASEROWE PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Laserowe przedłużanie włosów gwarantuje całkowite bezpieczeństwo, jednocześnie zapewniając dyskrecję oraz komfort noszenia włosów doczepianych.

Pasma włosów zagęszczanych są najlżejsze ze wszystkich metod, zachowując elastyczność przez cały okres noszenia. Uzupełnianie włosów metodą laserową, jedną z typu pasemko-do-pasemka, polega na doczepianiu włosów bardzo blisko skóry głowy.

Korekta łączeń powinna nastąpić po pojawieniu się odrostu, czyli około 2-4 miesięcy od zabiegu uzupełniania włosów. Możliwe jest wykorzystanie tych samych włosów doczepianych, pod warunkiem ich prawidłowej pielęgnacji w trakcie noszenia, jak również zastosowania włosów doczepianych wysokiej jakości.

Uzupełniane włosy można farbować oraz poddawać stylizacji, ponieważ wykonane są z lekkich i niezwykle wytrzymałych włókien polimerowych.

Możliwe jest uzupełnienie każdego rodzaju włosów, inteligentne nanołączenia są bezpieczne nawet w przypadku posiadania włosów cienkich, delikatnych oraz z tendencją do wypadania.

Przeciwwskazaniem do poddania się zabiegowi są zmiany hormonalne, wpływające na zwiększone wydzielanie kwasów tłuszczowych – przetłuszczająca się nadmiernie skóra głowy.

 

METODA KERATYNOWA NA CIEPŁO (KERAWAX, WŁOSKA KERATYNA)

Keratynowe zagęszczanie włosów polega na stosowaniu łączeń pasm włosów na ciepło. Metoda keratynowa zawdzięcza swoją popularność niskim kosztom urządzeń do zakładania włosów, jak również szerokiemu wachlarzowi możliwości ułożenia fryzury po zabiegu zagęszczania.

W trakcie zabiegu zagęszczania włosów metoda keratynowa pozwala regulować grubość używanych pasemek, preferowana jest do włosów dość grubych i silnych.

Stylista używa ciepła, by rozpuścić keratynę która w postaci płynnej przypomina klej. Następnie dokonuje się doczepienia („doklejenia”) pasemka do włosów.

W zależności od rodzaju zastosowanych włosów oraz ich właściwej pielęgnacji w trakcie noszenia, po pojawieniu się odrostu i zdjęciu pasemek możliwe jest ich ponowne założenie.

Po zabiegu Klientka cieszy się włosami przez 2-4 miesięcy, aż do momentu pojawienia się 3 cm odrostu. W celu zdjęcia pasemek doczepianych, fryzjer używa specjalnego removera, a proces ściągania pasm i odświeżenia fryzury jest czasochłonny.

 

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW METODĄ KANAPKOWĄ / TAPE ON

Metoda TAPE-ON/skin-weft, zwana popularnie kanapkową, polega na doklejaniu pasm włosów umieszczonych na silikonowej taśmie. Łączenia wykonane są z dwóch złożonych taśm silikonowych, na których są zamocowane naturalne włosy. Przedłużanie włosów polega na doczepieniu taśmy przy samej linii włosów, tuż przy skórze. Pasek, na którym umieszczone są włosy jest przezroczysty i bardzo lekki, a jednocześnie elastyczny, trwały i wytrzymały. Dzięki subtelnym i dyskretnym łączeniom dopasowującym się do kształtu głowy, uzyskany efekt jest naturalny, a komfort noszenia nieporównywalny z innymi metodami, poza najbardziej zaawansowanymi – LASER EXTEND, czy Infralight. Co więcej, taśmy silikonowe umożliwiają szybkie, bezproblemowe, wielokrotne zakładanie tych samych włosów.

Metoda TAPE-ON/skin-weft – sposób na naturalny efekt zagęszczenia

Metoda kanapkowa umożliwia przedłużenie i zagęszczenie włosów, dając spektakularny efekt i bujną fryzurę . Metoda została stworzona z myślą o kobietach, które lubią często i diametralnie zmieniać swój wizerunek. Metoda kanapkowa zyskuje coraz więcej zwolenniczek, ponieważ umożliwia uzyskanie naturalnego efektu zagęszczenia, który nie wymaga częstych poprawek, jak np. taśmy zakładane na klipsy. W dodatku zmiana wyglądu możliwa jest już nawet w 45 minut.

Głównym atrybutem metody kanapkowej jest jej nieinwazyjność. Dzięki temu, że łączenia ze specjalnej taśmy silikonowej są elastyczne i zakładane bezinwazyjnie, włosy nie niszczą się. Co więcej, przedłużone tą metoda pasma nie plączą się i nie powstają na nich trudne do rozczesania kołtuny. zapewnia to wysoka jakość produktów, specjalna technika zakładania oraz instrukcja prawidłowej pielęgnacji.

Po zabiegu Klientka cieszy się włosami przez 1-2 miesięcy.
W celu zdjęcia pasemek doczepianych, fryzjer używa specjalnego removera, a proces ściągania pasm i odświeżenia fryzury jest czasochłonny.