Przedłużanie włosów metodą kanapkową/tape on

Metoda TAPE-ON/skin-weft, zwana popularnie kanapkową, polega na doklejaniu pasm włosów umieszczonych na silikonowej taśmie. Łączenia wykonane są z dwóch złożonych taśm silikonowych, na których są zamocowane naturalne włosy. Przedłużanie włosów polega na doczepieniu taśmy przy samej linii włosów, tuż przy skórze. Pasek, na którym umieszczone są włosy jest przezroczysty i bardzo lekki, a jednocześnie elastyczny, trwały i wytrzymały. Dzięki subtelnym i dyskretnym łączeniom dopasowującym się do kształtu głowy, uzyskany efekt jest naturalny, a komfort noszenia nieporównywalny z innymi metodami, poza najbardziej zaawansowanymi – LASER EXTEND, czy Infralight. Co więcej, taśmy silikonowe umożliwiają szybkie, bezproblemowe, wielokrotne zakładanie tych samych włosów.

Metoda TAPE-ON/skin-weft – sposób na naturalny efekt zagęszczenia

Metoda kanapkowa umożliwia przedłużenie i zagęszczenie włosów, dając spektakularny efekt i bujną fryzurę . Metoda została stworzona z myślą o kobietach, które lubią często i diametralnie zmieniać swój wizerunek. Metoda kanapkowa zyskuje coraz więcej zwolenniczek, ponieważ umożliwia uzyskanie naturalnego efektu zagęszczenia, który nie wymaga częstych poprawek, jak np. taśmy zakładane na klipsy. W dodatku zmiana wyglądu możliwa jest już nawet w 45 minut.

Głównym atrybutem metody kanapkowej jest jej nieinwazyjność. Dzięki temu, że łączenia ze specjalnej taśmy silikonowej są elastyczne i zakładane bezinwazyjnie, włosy nie niszczą się. Co więcej, przedłużone tą metoda pasma nie plączą się i nie powstają na nich trudne do rozczesania kołtuny. zapewnia to wysoka jakość produktów, specjalna technika zakładania oraz instrukcja prawidłowej pielęgnacji.

Po zabiegu Klientka cieszy się włosami przez 1-2 miesięcy.
W celu zdjęcia pasemek doczepianych, fryzjer używa specjalnego removera, a proces ściągania pasm i odświeżenia fryzury jest czasochłonny.

Kanapkowa metoda (Tape-on) to metoda, która w ostatnich latach zyskała olbrzymią popularność. Po zdjęciu takich pasemek nie trzeba czekać, aż włosy „odpoczną”, ponieważ przedłużanie w żaden sposób ich nie obciąża. Nie ma ograniczenia co do koloru, długości, gęstości czy ilości dołączanych pasemek – jedyną barierą jest fantazja fryzjera i klientki, która będzie mogła pasemka tape-on wykorzystać do stworzenia niemal dowolnej fryzury. Dzięki temu, że założenie pasemek jest szybkie, często jest to metoda pierwszego wyboru: nie zajmuje dużo czasu, daje bardzo dobry efekt i nie obciąża włosów, a do tego jest tańsza niż większość ultranowoczesnych sposobów dających podobne rezultaty.