Medycyna Estetyczna

 

Oferujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mających na celu odmłodzenie i upiększenie skóry. Oferta obejmuje zabiegi kwasem hialuronwym, wygładzanie zmarszczek , korekcję kształtu ust, spłycanie bruzd, „wampirzy lifting” z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego polegają na udostępnieniu skórze zastępczego źródła kwasu hialuronowego, co pomaga odwrócić niekorzystny proces starzenia się skóry. Przywraca on odpowiednie nawilżenie tkanek, co daje natychmiastowy efekt wygładzenia i wypełnienia.

Zabiegi korygujące kształt ust z wykorzystaniem kwasiu hialuronowego w celu powiększenia, modelowania i odmłodzenia ust. Zabieg polega na wstrzykiwaniu wypełniacza w usta przy pomocy ampułkostrzykawki i bardzo cienkiej igły. Jako, że jest to bardzo wrażliwie miejsce, można zastosować miejscowe znieczulenie lub użyć specjalnego kremu, który zminimalizuje ból.

Wampirzy Lifting to zabieg regeneracyjny, który polega na wstrzykiwaniu pacjentce jej własnej krwi, a konkretnie osocza bogatopłytkowego, w celu wypełnienia zmarszczek i poprawy jędrności oraz kolorytu skóry. Osocze zawiera bardzo dużo czynników wzrostu, które stymulują procesy regeneracji tkanek. Mezoterapia osoczem bogatopłykowym jest uznanym przez specjalistów, sposobem naturalnego wsparcia organizmu, w zabiegach odmłodzenia i regeneracji skóry.Osocze zawiera bardzo dużo czynników wzrostu, które stymulują procesy regeneracji tkanek. Mezoterapia osoczem bogatopłykowym jest uznanym przez specjalistów, sposobem naturalnego wsparcia organizmu, w zabiegach odmłodzenia i regeneracji skóry.

 

Medycyna estetyczna

Zabiegi kwasem hialuronowym wykorzystują syntetyczny kwas. Wyróżnia się on bardzo wysoką czystością, w związku z czym minimalizowane jest ryzyko odczynu zapalnego. Sam kwas jest związkiem, który normalnie występuje w skórze, więc tym bardziej nie ma potencjału alergizującego. Warto zaznaczyć, że kwas hialuronowy sam w sobie nie wypełnia zmarszczek. Mechanizm jest tu odrobinę bardziej skomplikowany, ponieważ cząsteczki kwasu tylko wiążą cząstki wody. W ten sposób przyczyniają się do gromadzenia wody w tkance skóry i spłycenia zmarszczek. Dodatkową zaletą tego mechanizmu jest przywrócenie naturalnej, zdrowej struktury głębszym warstwom skóry, które dzięki temu mogą zostać lepiej odżywione od wewnątrz. Taki podwójny mechanizm działania sprawia, że efekty są trwałe, a nie ograniczają się jedynie do poprawy wyglądu, ale również mogą normalizować fizjologiczne funkcje skóry, co także samoistnie przyczyni się do poprawy jej kondycji.

Zabiegi korygujące kształt ust są jednak z natury zabiegami bardzo bezpiecznymi, jeśli wykonuje je doświadczona kosmetyczka i używa do tego celu sprawdzonych preparatów. Nie jest to wcale oczywiste w wielu gabinetach, dlatego w sieci pełno jest zdjęć po nieudanych zabiegach tego typu. Choć sama procedura jest technicznie prosta, radzę Ci, żebyś wybrała naprawdę dobry salon medycyny estetycznej.

Decydując się na zabieg korekcji kształtu ust kwasem hialuronowym, musisz pamiętać jeszcze o tym, że przez krótki czas – maksymalnie kilka dni – po jego wykonaniu, możesz czuć uczucie rozpierania warg. Nie dzieje się wtedy z nimi nic złego, to jedynie efekt nieco większego nacisku na zakończenia nerwowe. Jeśli przewidujesz, że może Ci to przeszkadzać w pracy, zaplanuj sobie kilka dni wolnych po wizycie u kosmetyczki.

Wampirzy lifting od strony technicznej jest dość skomplikowanym zabiegiem, ponieważ wykonuje się go w kilku etapach. Poziom bezpieczeństwa jest wysoki, ale zależy od standardu gabinetu kosmetycznego. Skuteczność zabiegu jest znaczna, a efekty utrzymują się dłużej niż po większości innych zabiegów. Wynika to z trwałości dostarczonych skórze składników, które przecież są naturalnymi boosterami organizmu. Przy okazji warto zdać sobie sprawę, że ze względu na podanie do skóry preparatu z własnej tkanki (krew w rozumieniu biologicznym też jest tkanką, tylko że płynną), nie ma tu żadnego ryzyka uczulenia. To kolejny z powodów, dla których wampirzy lifting coraz częściej jest rekomendowaną metodą usuwania wybranych wad kosmetycznych. Jedyna uwaga dotyczy – to trzeba wyraźnie podkreślić – poziomu wiedzy kosmetyczki i standardów higienicznych w gabinecie.